www.cvonline.hu

Orvos látogató –Medical Sales Representative

  • A hirdetés 1206 napja lejárt

Feladatkör, információk a munkahelyről:

Dinamikusan fejlődő magyar cég, az egyik legjelentősebb nemzetközi gyógyszeripari vállalattal együttműködve telefonos orvoslátogatói hálózat bővítését tervezi, melyhez munkatársakat keresünk.

Feladatai lesznek:

  • Telefonos „orvos látogatás”, orvosokkal való napi szintű kommunikáció és kapcsolattartás
  • Az értékesítési és marketing stratégiának megfelelő termékismertetés
  • A gyógyszergyártó cég arculatának, üzletpolitikájának, marketing stratégiájának képviselete
  • A cégről való pozitív szakmai kép és az orvosokkal való kollegiális viszony kialakítása;

Szükséges végzettség:

Egészségügyi felsőfokú végzettség (orvosi, gyógyszerész, eü. főiskolai diploma)

Elvárások:

  • Kizárólag elvégzett felsőfokú egészségügyi végzettség
  • Orvoslátogatói munkakörben szerzett tapasztalat előny,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Empatikus, türelmes, nyitott személyiség
  • Magabiztos fellépés
  • Eredményorientált, önálló személyiség
  • Elkötelezettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

További juttatások:

Amit a cég nyújt:

  • Versenyképes (orvoslátogatói) fizetés
  • Jól felszerelt "A" kategóriás irodai környezet,
  • Dinamikus csapat, jó munkahelyi légkör

Munkaidő: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Debrecen

Információk a kiválasztási folyamatról:

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre 2014. április 30-ig.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Értékesítés / Kereskedelem
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő