www.cvonline.hu

Orvos-kapcsolattartó és anyagbeszerző

  • A hirdetés 1030 napja lejárt

Belvárosi egészségügyi szolgáltató Kft.

orvos-kapcsolattartó és anyagbeszerzőt

keres egy-személyben főállásban.

Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány, megbízható vezetési gyakorlat (tekintettel arra, hogy a munka nagy részét vidéki kórházakban kell végezni)
  • szakirányú felsőfokú, vagy középfokú iskolai végzettség - gyógyászati segédeszközök ismerete előny!
  • alapfokú német vagy angol nyelvvizsga
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • üzleties megjelenés
  • kiváló kommunikációs készség
  • mozgássérült emberekkel szembeni tolerancia és empátiakészség.

Amit nyújtunk:

  • inspiráló, családias környezet
  • felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • jövedelem megegyezés szerint

Kizárólag hosszú távra elköteleződni képes munkavállalók jelentkezését várjuk.

Önéletrajzukat és motivációs levelüket az alább címre várjuk 2014. július 30-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol