Fresenius Medical Care a világ legnagyobb dialízis szolgáltató és gyártó cége, mely hazánkban 23 dialízis központotműködtet. A német tulajdonú, egészségügyi szolgáltató cégünk hatvani dialízis központjában
pályázatot hirdet az alábbi munkakörben:
ORVOS - IGAZGATÓ

Feladatok:

  • Részt vesz a betegek megfelelő kezelési metódusának kiválasztásában és beállításában.
  • Meghatározza a szakmai ellátási kötelezettségi szintet, gondoskodik a korszerű kezelés megvalósításáról.
  • Gondoskodik az irányítása alá tartozó dialízis központ éves üzleti tervében meghatározott feladatok megvalósulásáról.
  • Irányítja kollégái munkáját, ellenőrzi a személyzet beosztását, a dialízis kezelések rendjét, a munkaterhelés alakulását,
  • javaslatot tesz a személyzet létszámának alakulására.
  • Figyel a központ műszaki szempontoknak is megfelelő irányatására.

Pályázati feltételek:

  • Nefrológus szakorvos végzettség
  • Többéves tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Érvényes működési engedély
  • MOK tagság

Az ideális jelölt:

  • Szakmailag igényes. Jó orvos, aki nyitott a fejlődésre.
  • Határozott elképzelései vannak arra vonatkozóan, hogy milyen elvek mentén irányítana egy dialízis központot
  • Felelősségteljes gondolkodás jellemzi, érti egy vezető szerepét a gazdasági célok elérésében.
  • Önálló, proaktív hozzáállással végzi munkáját, együttműködik a cég vezetésével, javaslatait megosztja.
  • Határozott személyiség, jól kommunikál, könnyen megtalálja a hangot a kollégákkal.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai továbbképzés lehetősége
  • Stabil nemzetközi háttér
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

FMC Dialízis Központ HATVAN – Budapestről ellátható feladatkör
Pályázat beérkezésének határideje: 2015. május 31.

Régió
Heves
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Egészségügy / Szociális ellátás