www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1082604
lejárt
Tech People FEJLÉC

Étrend-kiegészítőket és orvostechnikai eszközöket forgalmazó cég
kollégát keres

ORVOS - ÉS PATIKALÁTOGATÓ

munkakörbe, vállalkozói vagy alkalmazotti státuszba hosszú távra, azonnali kezdéssel az alábbi területre:
Budapest és Pest Megye déli kerületei, illetve kistérségei

Főbb feladatok:
  • A cégünk által forgalmazott termékek ismertetése szakorvosok felé
  • A cégünk által forgalmazott termékek ismertetése és értékesítése patikák felé
  • Kapcsolattartás a meglévő, illetve kapcsolatépítés új partnerekkel
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció (tervek készítése, napi jelentés, partneradatbázis kezelés)
Elvárások:
  • Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express) ismeret és gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny, de hiánya nem kizáró ok
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, siker orientáltság, üzleti érzék
  • Nagyfokú önállóság, mobilitás
Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli, kreatív feladatkör
  • Korrekt bérezés, bónusz lehetőségek
  • Teljesíthető tervek
Pozíció területei:
  • Egészségügy
  • Gyógyszeripar
Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest Megye déli kerületei, illetve kistérségei
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió
Pest