www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.05.24.
Hirdetés azonosító: 1031119
lejárt
Tech People FEJLÉC

Étrend-kiegészítőket és orvostechnikai eszközöket forgalmazó cég
munkatársakat keres

ORVOS - ÉS PATIKALÁTOGATÓ

munkakörbe, vállalkozói (esetleg alkalmazotti) státuszba hosszú távra, Nyugat-Magyarország, Észak-Magyarország, Közép-Dunántúl, Budapest-Pest megye területekre.

Elvárások:
  • Felsőfokú egészségügyi végzettség
  • Orvos- és / vagy patikalátogatói tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Sikerorientáltság, üzleti érzék
  • Szakmai kapcsolatrendszer előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express) ismeret és gyakorlat
  • Nagyfokú önállóság, mobilitás
  • A vállalkozói státusz előnyt jelent
Feladatok:
  • Kapcsolattartás orvosokkal és patikákkal az adott területen
  • Új partnerek felkeresése
  • A cég által forgalmazott termékek ismertetése
  • Promóciós és értékesítési feladatok elvégzése
  • A cég képviselete szakmai konferenciákon
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása (heti tervek és riportok készítése)
Amit kínálunk:
  • Kihívásokkal teli, kreatív feladatkör
  • Korrekt bérezés, bónusz lehetőségek
  • Teljesíthető tervek
Munkavégzés helye:
  • Országos
Munkakezdés:
  • Azonnal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Egyéb
Régió