Orvos Állás (Aneszteziológus Tapasztalattal) AZONNALI KEZDÉSSEL Németországban

  • A hirdetés 992 napja lejárt

Partnerünk, egy Köln-közeli magánkórházlánc keres akár 1 – 3 év tapasztalattal rendelkező aneszteziológus szakorvosokat AZONNALI KEZDÉSSEL. A klinikák a következő városokban vannak: Düren, Schleiden, Prüm, Linnich, Jülich.

További információk:

Jelentkezési feltételek:

 Erős középfokú német nyelvtudás (B2-es szint)
 Általános orvosi diploma megléte, aneszteziológus szakképesítés
 Hajlandóság legalább egy éves munkavégzésre

Amit mi kínálunk:

 Szakorvosok részére 5500 euro/hónap
 Lehetőség túlórára (maximum 20 óra/hét)
 A hivatalos dokumentumok intézésében a felmerülő költségeket teljes mértékben átvállalja az EUWORK
 A munkáltató az első néhány hónapban gondoskodik az ingyenes szálláslehetőségről, amennyiben nem sikerül a megfelelő szállást munkakezdéskor megtalálni

A munkavállaláshoz feltétlenül szükséges Németországba utazni egy felvételi beszélgetésre – ennek során az utazás, a szállás és az ellátás biztosított, azaz teljesen ingyenes a kiutazó jelöltünknek.
A teljes szolgáltatásunk a munkavállaló felé teljes mértékben ingyenes.

Jelentkezéseket, fényképes német nyelvű önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Irodáink:
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111
Helyek Külföld
Budapest
Baranya
Békés
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Kategória Külföldi munka
Egészségügy / Szociális ellátás