www.cvonline.hu

Orvos Adminisztrátor Munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Feladatok:

  • orvosok munkájának adminisztratív szempontból történő segítése (leletek gépelése, receptek kiállítása, riportok elkészítése)
  • a recepció és a betegkordináció támogatása
  • telefonok kezelése
  • általános adminisztratív feladatok ellátása
  • esetlegesen előforduló hostess feladatok ellátása

Elvárások:

  • dolgozni akarás és tudás
  • dinamikus, mosolygós személyiség, valamint ápolt, jó megjelenés
  • általános protokoll szabályok ismerete
  • középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • precizitás, önálló munkavégzés határozott fellépés
  • jó problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret elengedhetetlen

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • egészségügyi végzettség / alapismeretek
  • angol nyelv ismerete
  • ECDL vizsga

Amit kínálunk:

  • betanítás, képzés
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • kiváló munkakörülmények, egyedülálló környezet
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, kellemes munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, V. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk. A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.

Munkavégzés helye Budapest, V. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Egészségügy / Szociális ellátás, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest