www.cvonline.hu

Országos logisztikai értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.05.14.

Pozíció leírása / Job description

Neves nemzetközi szállítmányozással és ellátásilánc-menedzsment szolgáltatásokkal foglalkozó partnerünkhöz keresünk országos logisztikai értékesítői pozícióba ambiziózus jelöltet!

Feladatok:

-Felelősség a cég hazai viszonylatban mért kereskedelmi és pénzügyi fejlődéséért
-Ügyfélállomány országos szintű menedzselése és bővítése az üzleti igényeknek megfelelően
-Meglévő partnerek kezelése, látogatása, szerződések, megállapodások biztosítása
-Potenciális ügyfelek azonosítása és akvirálása hideg hívások és személyes találkozók által
-Időszakos értékesítési kampányok hazai körű végrehajtásának biztosítása

Elvárások:

-Min. 2 év ügyfélközpontú értékesítési tapasztalat a logisztikai iparágban
-Hazai logisztikai és szállítmányozási termékek, megoldások és terminológia alapos ismerete
-Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
-Erős kommunikációs, tárgyalási és meggyőzőkészség
-Energetikus, céltudatos, megbízható személyiség, önálló munkavégzésre való képesség
-Heti min. 3 nap eltöltése ügyfelek látogatásával
-Felsőfokú végzettség, preferáltan gazdasági területen szerzett diploma

Amit kínálunk:

-Versenyképes fizetés + bónusz + cafeteria
-Céges autó (magánhasználatra is), laptop és mobiltelefon
-Hosszú távú, stabil multinacionális céges háttér
-Személyes és szakmai fejlődési lehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -