www.cvonline.hu

Ország-, partner kockázatkezelési és elemzési munkatárs

  • A hirdetés 1001 napja lejárt

Az OTP Bank munkatársat keres

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Professzionális pénz- és tőkepiaci szereplők (főként bankok) működésének elemzése, minősítése
  • Treasury tevékenység partnerkockázati monitoringja
  • Országértékelések készítése
  • Limit-előterjesztések készítése, javaslattétel kockázatvállalásokra
  • Kapcsolattartás a külföldi és hazai leánybankokkal, társterületekkel
  • Részvétel a szakterületet támogató információs rendszer üzleti szempontból történő üzemeltetésében

Elvárások:

  • közgazdaságtudományi egyetemi végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • kockázatkezelési, makrogazdasági, pénzügytani ismeretek
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)
  • problémamegoldó és elemző készség
  • kiváló írásbeli kommunikáció

Előnyt jelent:

  • Treasury ismeretek, Treasury-ben illetve kapcsolódó háttérterületeken szerzett munkatapasztalat
  • Excel programozási, adatbázis kezelési ismeretek
  • tapasztalat IT-rendszerek bevezetésben, specifikációk készítésében

Jelentkezési határidő: 2014. június 11.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson az alábbi linkre!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő