www.cvonline.hu

OROSZ-UKRÁN nyelvű telefonos ügyfélszolgálati referens

  • A hirdetés 914 napja lejárt

Megbízható, teljes körű call center szolgáltatással foglalkozó cég hosszú távra munkatársakat keres:

Feladatok:

  • Telefonos ügyfélszolgálati tevékenység ellátása: beérkező hívások fogadása turisztikai foglalóportál szolgáltatásaival kapcsolatban
  • Ügyfelek pontos, szakszerű tájékoztatása, support tevékenység ellátása
  • Ügyfél e-mailek megválaszolása: információnyújtás, problémafeltárás, panaszkezelés, teljes körű ügyintézés
  • Információnyújtás a cég szolgáltatásairól, információs és hot line biztosítása
  • A tevékenységhez köthető adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Telefonos ügyfélszolgálati területen szerezett releváns tapasztalat
  • Oros-ukrán felsőfok/anyanyelvi szint
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Jó stressztűrő és problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest, Zugló

Amit kínálunk:

  • FIX ALAPBÉR + mozgó bér + nyelvpótlék + műszakpótlék
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alkalmazotti státusz

Jelentkezés: Magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Referenciakód: „Orosz-ukrán” (a tárgymezőben kérjük feltüntetni)