www.cvonline.hu

Orosz nyelvű könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.09.09.
Hirdetés azonosító: 928646

Pozíció leírása / Job description

Gyógyszeriparban működő ügyfelünk részére keresünk erős IFRS ismeretekkel, folyékony angol és orosz nyelvtudással rendelkező junior szakembert.

Szakmai gyakorlattal rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

- Külföldi szervezeti egységekkel kapcsolatos számviteli feladatokban való részvétel
- Külföldi kereskedelmi képviseletek tranzakcióinak könyvelése és ellenőrzése
- Leányvállalati jelentések ellenőrzése, kapcsolt tranzakciók egyeztetése

Elvárások:

Alapvető elvárások:
- magas szintű IFRS elméleti ismeret
- folyékony angol ÉS orosz nyelvtudás
- kiváló Excel-ismeret

Általános elvárások:
- 0-3 év szakmai tapasztalat
- Gazdasági főiskolai/egyetemi végzettség
- Precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés
- Könyvelési területen szerzett tapasztalat

A kiválasztásnál előnyt jelent:
- nemzetközi pénzügyi beszámolási standardokban (IFRS) való gyakorlati jártasság
- magyar mérlegképes könyvelői képesítés
- SAP ismeret

Amit kínálunk:

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Stabil vállalti háttér
- Munkavállaló-barát környezet
- Dinamikus csapat
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Hosszú távú lehetőségek

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a