www.cvonline.hu

Orosz nyelvű kereskedelmi koordinátor

  • A hirdetés 926 napja lejárt

 Orvosi eszközök exportjával foglalkozó vállalkozás keres oroszul beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai lesznek

  • kapcsolattartás a cég külföldi partnereivel, beszállítóival
  • teljes kereskedelmi folyamat figyelemmel kísérése a rendelések megszervezésétől a kiszállításig,
  • cégvezetéssel és az ukrán leányvállalatokkal való kapcsolattartás és együttműködés
  • kereskedelmi tevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

A jelölttel szemben támasztott elvárások

  • szakirányú vagy felsőfokú végzettség,
  • felsőfokú, folyékony orosz nyelvtudás és magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • dinamikus személyiség, tervezési - szervezési készség, határozott fellépés
  • precíz, pontos önálló munkavégzés, csapatban való hatékony munkavégzés, megbízhatóság, felelősségvállalás
  • kreatív és proaktív gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógép ismeret (MS office),

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • pozitív munkahelyi légkör, kellemes munkakörnyezet
  • változatos munka
  • folyamatos tanulási lehetőség
  • támogatás innovatív ötletei megvalósításában és – a változatos feladatoknak köszönhetően –értékes tapasztalatok szerzése
  • versenyképes jövedelem

Előnyt jelent

  • projekt lebonyolításában szerzett tapasztalat, ügyfél kapcsolattartásban szerzett tapasztalat,
  • kereskedelem területén szerzett tapasztalat;
  • ukrán nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar és orosz nyelven írt tömör, lényegre törő, fényképes önéletrajzát valamint előzetes nettó fizetési igényét is tartalmazó angol nyelvű motivációs leveléből álló jelentkezési anyagát várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Orosz, Angol