www.cvonline.hu

Orosz és Német nyelvű telefonos ügyfélszolgálati munka

  • A hirdetés 1186 napja lejárt

A Transcom ügyfélszolgálati, értékesítési, műszaki támogatás és hitel-menedzsment szolgáltatásokat nyújt 27 országban 33 nyelven

Budapesti központunkba keresünk új kollégákat az alábbi munkakörbe:

(repülőjegyfoglalás)

Feladatkör:

  • Információ és segítségnyújtás telefonon és e-mailben repülőjegyfoglalással kapcsolatos kérdésekben
  • Problémamegoldás, panaszkezelés
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • Tájékoztatás a különböző szolgáltatásokról

Elvárások:

  • Folyékony orosz és német nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Határozottság
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Középszintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Utazási irodában és/vagy repülőjegyfoglalás terén szerzett gyakorlat
  • Egyéb ügyfélszolgálati és/vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidőre, részmunkaidőre van lehetőség, akár felsőfokú tanulmányok mellett is végezhető munka
  • Fiatalos, vidám munkahelyi légkör
  • Tréningek
  • Stabil multinacionális háttér
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XI. Kerület