www.cvonline.hu
OROSZ-ANGOL Ügyfélszolgálati Koordinátor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.01.01.
Jelentkezési határidő: 2014.01.04.
Hirdetés azonosító: 626413
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
OROSZ - ANGOL NYELVŰ ÜGYFÉLSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR
Feladatok:
-Kapcsolattartás a raktárakkal,
-Leltár ellenőrzés,
-Vevői megrendelések felvétele és kezelése, adminisztrálása,
-Ügyfelekkel való kapcsolattartás (telefonon és e-mailben),
-Problémás szállítmányok kezelése, megoldása.

HÁROM MŰSZAKOS MUNKAREND Vállalása

Követelmények
ELVÁRÁSOK:
-Legalább középfokú végzettség,
-Önálló munkavégzés,
-Tárgyalási szintű OROSZ és ANGOL nyelv-tudás szóban és írásban,
-Erős számítógépes ismeret (excel, outlook),
-Kiváló kommunikációs készség,
-Problémamegoldó és stressz tűrő képesség,
Dinamizmus, precizitás.