www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Order Manager

Hozzáadva: 2017.04.22.
lejárt

Backoffice csapatunk bővül, és új kollégájukat keressük!

Segíts hogy sales folyamataink továbbra is gördülékenyen menjenek, légy nálunk Order Manager!

A SwiconGroup immáron egy bő évtizete a magyar informatikai piac meghatározó, dinamikusan fejlődő szereplője. Innovatív, személyre szabott üzleti szolgáltatásokat nyújt hazai és nemzetközi ügyfelei számára, partnereit folyamatosan növekvő számú IT-szakemberrel támogatja. Székhelye Budapest egyik legexkluzívabb modern irodaközpontjában, a Duna-parti Graphisoft Parkban található. A vállalat 2014 folyamán részt vett az AON Hewitt “Legjobb Munkahely” felmérésében, ahol nem csak az IT-szektor átlagánál, hanem a legjobb hazai munkahelyek többségénél is jobb eredményt ért el.

Pozíció leírás

  • PO-k indítása, jóváhagyása, PO-k lezárása, kivezetése a rendszerből
  • Megrendelések nyilvántartása, megrendelések hosszabbítása, dokumentáció kezelés
  • Keretszerződések írása / nyomkövetése / kezelése
  • Beszállítói menedzsment ellátása (folyamatok támogatása, kérdések megválaszolása)
  • Sales / Account manager-ek támogatása
  • Számlázási dokumentációk elkészítése
  • Ügyfelekkel való direkt kapcsolattartás / számlázás / teljesítésigazolások kiállítása

Elvárások
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Minimum 2 éves tapasztalat sales coordinator / order managerként
  • Magabiztos minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló MS Office ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • Nyitott, rugalmas, együttműködő képes személyiség
  • Pontosság, precizitás, önállóság

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk
  • Változatos, kihívást jelentő projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, a legújabb technológiák használata
  • Piacvezető ügyfelek
  • Lendületes, fiatalos, klassz team
  • Feel-good fridge, rekreációs lehetőségek (pl. konzolparty)
  • Duna-parti, zöldellő munkakörnyezet
  • Az ország egyik legexkluzívabb és legszebb irodaközpontja (Graphisoft Park)

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Senior .NET developer

Randstad Hungary Kft.

Nagy múltú, magyarországi rendszerintegrációval...
Budapest

Bolti árutöltő / pénztáros

Mind-Diák Szövetkezet

Ezúttal siófoki élelmiszerboltban kínálunk ruga...
Somogy

Somogy