www.cvonline.hu
Order management gyakornok (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1198855

FELADAT

Megrendelési folyamatokat támogató csapatunkba gyakornokot keresünk az operatív vezető kollégánk mellé. Ha érdekel az ICT világ megrendelési folyamatai, riportok készítése, hibák nyomonkövetése és szeretnél egy fiatalos akítv csapat tagja lenni várunk szeretettel!

Feladatok:

  • Napi riport elkészítése
  • Order Tracker napi frissítése
  • Problem Tracker napi update-elése, kiváltó okok nyomonkövetése, dokumentációja
  • Megrendelési hibák megoldásának nyomonkövetése
  • Hibakereséshez telefonkonferenciák szervezése a résztvevő csoportokkal
  • Ad-hoc riportok készítése

Amit nyújtani tudunk:

  • Szakmai és idegen nyelvi továbbképzések
  • Készségfejlesztő tréningek
  • Dinamikus csapatmunka
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Nemzetközi környezet-Ergonomikus, modern munkakörnyezet
PROFIL

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony)
  • Heti 20-25 óra vállalása
  • Középfokú (B2) angol nyelvtudás
  • MS Office kifejezetten Excel ismerete
  • Rugalmasság
  • Kommunikatív, proaktív, talpraesett személyiség

Előnyt jelenthet:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás