www.cvonline.hu

Order Management Coordinator

  • A hirdetés 1240 napja lejárt
Partnercégünk számára keresünk munkatársat
German Speaking Order Management Coordinator
pozícióba

Munkavégzés helye:
Budapest

Feladatok:

  • Vevői megrendelések feldolgozása és nyomonkövetése az integrált vállalatirányítási rendszerben
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel és leányvállalatokkal telefonon és e-mailben
  • A rendelési rendszerek működtetésében való segítségnyújtás a partnerek részére
  • Liszensz adatbázisok kezelése és karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
  • Adatok számlázásra való előkészítése
  • Sales támogatás különböző riportok elkészítésével

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Folyékony angol és legalább erős középfokú német nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat / gyakornoki program
  • MS Excel magas szintű ismerete
  • Erős analitikus készség és rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó készség

Előny:

  • Egyéb európai nyelv ismerete
  • Bármilyen ERP rendszer ismerete
  • Közgazdász végzettség
  • Releváns területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Erős, versenyképes fizetés és mellé egyéb juttatások (cafeteria, bónusz)
  • Fiatalos csapat
  • Karrierlehetőség
Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő