www.cvonline.hu

ORDER ENTRY SPECIALIST (6789)

  • A hirdetés 764 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális megbízó partnere számára – veresegyházi munkavégzéssel - munkatársat keres az alábbi munkakörbe:
Order Entry Specialist

Feladatok:
•Rendelések kezelése és rögzítése ORACLE rendszerben
•A rendelésekhez kapcsolódó adatok gyűjtése, rendszerezése
•Az ügyfelek adatainak frissítése
•Szerződések kezelése, frissítése, hiányosságainak pótlása
•Kapcsolattartás és együttműködés a Sales Support teammel a szerződések kapcsán
•Kulcsfolyamatok adatainak ellenőrzése és javítása
•A rendszer hibáinak azonosítása és jelentése a projektmenedzsereknek
•Az üzleti folyamatok optimalizálása

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség
•1-5 év hasonló munkakörben vagy ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat
•Folyékony angol nyelvtudás
•MS Office felhasználói szintű ismerete
•Kiváló kommunikációs készség
•Pontosság
•Jó problémamegoldó és szervezői készség
•Csapat-játékos beállítottság
•Megoldás-orientált gondolkodás

Előny:
•Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
•ORACLE rendszer ismerete

Amit kínálunk:
•Hosszú távú karrier- és fejlődési lehetőség
•Versenyképes fizetés egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál.
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség

Munkavégzés helye: Veresegyház (Kijutás Újpest-városközponttól és Örs vezér terétől céges busszal)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése fizetési igénye megjelölésével.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Order Entry Specialist”

Érdeklődni a 06-1-381-10-48-as telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő