www.cvonline.hu

Óraszíj-gyártó operátor - Győr (Referenciaszám: OE-1281)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.30.
Jelentkezési határidő: 2017.04.15.
Hirdetés azonosító: 956021

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Jó kézügyesség

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Óraszíjak készítése

A munkáltató ajánlata:

  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Versenyképes bérezés, próbaidő után béren kívüli juttatási csomag

Munkavégzés helye: Győr, Ipari Park

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. óraszíj-gyártással foglalkozó partnercége számára keres operátorokat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a hirdetésben megjelölt e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó OE-1281-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet a 36 20 331 18 01-es telefonszámon vagy személyesen Győrben az Attila utca 6. szám alatt.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő