www.cvonline.hu

ORACLE TANÁCSADÓ (PÉNZÜGYI TERÜLET) (6080)

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-kölcsönző és Munkaerő-közvetítő cég megbízópartnere számára angolul beszélő munkatársakat keres Veresegyházra az alábbi munkakörbe:
Oracle tanácsadó (Pénzügyi terület)

Várjuk azon lelkes, angolul folyékonyan beszélő pályázók jelentkezését, akik szívesen részt vennének az integrált vállalatirányítási rendszer projektjeiben.

Feladatok:
•Aktív részvétel az Oracle rendszer átállásában
•A Pénzügyi Osztály támogatása a zárási periódusban
•Adatok biztosítása a Kontrolling / Adózási osztály számára
•Lekérdezések írása, adatok prezentálása
•SQL-riportolás
•Törzsadatok karbantartása
•Oracle rendszer tesztelésében, bevezetésében való aktív részvétel
•Oracle rendszerfejlesztésekben való részvétel negyedévente

Elvárások:
•Főiskolai/egyetemi végzettség Pénzügy-számvitel szakon, erős IT háttértudással
•Min. erős középfokú, aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
•Min. 3 év tapasztalat Oracle fejlesztésében / tanácsadói munkakörben
•SQL tapasztalat
•Pénzügyi folyamatok, alapfogalmak ismerete
•Adatbázis-ismeret
•Jó elemző és kommunikációs készség
•Csapatjátékos

Előny:
•A magyar és a US GAAP szerinti számviteli szabályok ismerete

Amit kínálunk:
•Szakmai fejlődési lehetőség egy valódi szakértői pozícióban
•Modern munkakörnyezet
•Felelősségteljes, önálló munkavégzés
•Csapatmunka
•Ingyenes céges buszok Budapest több pontjáról
•Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével, az alábbi e-mail címre E-mail cím megjelenítése
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Oracle tanácsadó (Pénzügyi terület)”
Fax: 061/279-0625
Érdeklődni a 06/1-279-0624-es telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika