www.cvonline.hu

Oracle Siebel Functional Consultants

  • A hirdetés 934 napja lejárt
These roles call for Oracle Siebel consultants to join an expanding team to deliver Siebel solutions. The successful candidates must have experience across a range of Siebel solutions, but at a minimum have experience of implementing Sales, Marketing, Contact Centre and Order Capture functions.
The roles are project based on client sitse and therefore strong client management skills are essential along with excellent verbal and written communication skills.
A key emphasis is on delivering projects that make a difference and ensuring the delivery of quantifiable benefits to the client.Link megjelenítése" width="0" height="0" />
Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Egyéb hasonló állások Önnek
Bolti eladó

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Bolti eladó Munkavégzés h...
Győr-Moson-Sopron

Hátsó területet működtető munkatárs

Munkakör megnevezése: Hátsó területet működtető...
Pest

Zöldség árufeltöltő

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...