www.cvonline.hu

Oracle Rendszerszervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.16.
Hirdetés azonosító: 1096721

Pozíció leírása / Job description

Bankszektorban működő, budapesti kiemelt ügyfeleink bővülése miatt folyamatosan keresünk új kollégákat hitelezési tanácsadó pozícióba.

Feladatok:

- A vezetői információs rendszer működtetésében, adatok előállításában, ellenőrzésében, rekonsziliálásában való részvétel
- A központi adattárházat érintő feladatokban való közreműködés, specifikációk készítésében, felhasználói tesztelések elvégzésében, új fejlesztések implementációjában való részvétel
- Az adatminőség folyamatos javítása és megfeleltetése a módszertani követelményeknek
- Adatminőségi sztenderdek felállítása a pénzügyi adatpiacon, monitorozás, riportolás
- Tervezési folyamatban való közreműködés rendszer oldalról, a tervezési rendszer harmonikus működésének biztosítása

Elvárások:

- Legalább 2 éves releváns tapasztalat
- Felsőfokú gazdasági / pénzügyi / informatikai végzettség
- ORACLE relációs adatbázisok ismerete
- PLSQL/SQL haladó szintű ismerete és aktív használata
- Visual Basic ismerete
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

- Közgazdász - informatikai végzettség
- Banki kontrolling tapasztalat
- SAP, Cognos felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Dinamikus, fejlődő csapat
- Nemzetközi környezet
- Rengeteg fejlődési lehetőség
- Modern iroda frekventált helyen

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a