www.cvonline.hu

Oracle rendszermérnök

  • A hirdetés 346 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. munkatársat keres

pozícióra.

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata, mely a tulajdonosok profiltisztítási törekvéseinek eredményeként jött létre 2013-ban. A szolgáltatói szemlélet nemcsak az elnevezésben, hanem a tevékenységek nyújtásában is hangsúlyozottan tetten érhető. Ennek nyomán társaságunk a MÁV-csoport vállalatainak nyújt informatikai szolgáltatást. Amennyiben Ön is tud azonosulni az alap gondolatiságunkkal a szolgáltatói szemlélettel; várjuk jelentkezését.

Fő feladatok:

  • Oracle Service Bus, Oracle Weblogic Server, Oracle HTTP Server, Oracle Fusion Middleware Infrastructure üzemeltetése, adminisztrálása.
  • Oracle adatbázisok üzemeltetése Linux platformon, az adatbázisok monitorozása, adminisztrálása, folyamatos, problémamentes működésük biztosítása.
  • Az észlelt hibák kezelése, elhárítása, megelőzése.
  • Technológia és üzemeltetési dokumentációk készítése, karbantartása.
  • Az Oracle technológia platformmal kapcsolatos problem jegyek (SR) és hibajegyek kezelése.
  • Rendszermigrációk, rendszerfrissítések megtervezése, lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, a technikai supporttal és a platform, illetve alkalmazás üzemeltetőkkel.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Oracle Service Bus, Oracle Weblogic Server, Oracle HTTP Server, Oracle Fusion Middleware Infrastructure technológiákban szerzett üzemeltetői tapasztalat.
  • Oracle adatbázis technológiák stabil ismerete.
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikai).
  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat nagyvállalati környezetben.
  • RAC, Grid Control környezetek ismerete.
  • Cloud Control ( Enterprise Manager ) ismeretek.
  • Jó problémamegoldó képesség, strukturált, rendszerszemléletű gondolkodásmód.
  • Pontos, precíz munkavégzés.
  • Magas szintű dokumentálási képesség, alaposság és pontosság.
  • Nyelvtudás: angol középfok (IT szakmai).
  • Csapatmunka, nyitottság, együttműködési készség, terhelhetőség.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Sybase adatbázis üzemeltetés és adminisztráció területen szerzett tapasztalat.
  • Oracle virtualizáció (OVS) technológiai ismeret, üzemeltetési gyakorlat
  • Oracle Linux (OEL) technológiai ismeret, üzemeltetési gyakorlat
  • ITIL ismeret.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a Jelentkezés gombra kattintva. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol