www.cvonline.hu
Oracle rendszergazda
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.06.10.
Jelentkezési határidő: 2015.06.16.
Hirdetés azonosító: 942193
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Budapesti székhelyű, állami tulajdonú szoftverfejlesztő és rendszerüzemeltető cég az alábbi pozíció betöltésére keres főállású Oracle rendszergazdát.

Feladatok:
- Nagyvállalati rendszerekben Oracle adatbázisok UNIX környezetben való támogatása, monitorozása

Követelmények
- büntetlen előélet
- szakirányú felsőfokú végzettség
- alapos hálózati ismeretek (TCP/IP)
- Oracle adatbázisok és alkalmazások üzemeltetésében szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat
- Oracle RDBMS rendszerek alapos, adminisztrátori szintű ismerete
- releváns szkriptnyelvek ismerete (SQL, PL/SQL, Unix shellscriptek)
- képesség önállóan és csapatmunkában való részvételre, rugalmasság, terhelhetőség, fejlett, önálló problémamegoldó képesség

Előnyök:
- releváns szakmai vizsgák, tanfolyamok (OCA, OCP)
- adatbázisok hangolásában, SQL-elemzésben és –optimalizálásban való jártasság
- Oracle Clusterware, RAC, RMAN, ASM és OWB, Grid/Cloud Control, Weblogic ismeretek
- Solaris, HPUX, Linux operációs rendszerek ismerete
- Verziókezelő rendszerek ismerete
- Dataguard

Kategória
IT / Informatika
Régió