www.cvonline.hu

Oracle Rendszergazda

  • A hirdetés 195 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

Oracle rendszergazda

munkatársat keres szoftverfejlesztéssel és rendszerüzemeltetéssel foglalkozó partnere részére.

Feladatok:

• Oracle adatbázisok UNIX környezetben való támogatása.

• Nagyvállalati rendszerekben adatbázisok monitorozása.

Elvárások:

• Szakirányú felsőfokú végzettség.

• Oracle adatbázisok és alkalmazások üzemeltetésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat.

• Oracle RDBMS rendszerek alapos, adminisztrátori szintű ismerete.

• Oracle adatbázisok mentése, klónozása (RMAN).

• Fejlett, önálló problémamegoldó képesség.

Előnyök:

• Releváns szakmai vizsgák, tanfolyamok (OCA, OCP).

• Adatbázisok hangolásában, SQL-elemzésben és optimalizálásban való jártasság.

• Oracle Clusterware, RAC, RMAN, ASM és OWB, Grid/Cloud Control, Weblogic ismeretek.

• Solaris, Linux operációs rendszerek ismerete.

• Verziókezelő rendszerek ismerete.

• Dataguard.

Amit kínálunk:

• Kellemes munkakörnyezet.

• Rugalmas munkaidő.

• Versenyképes jövedelem.

• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok.

Munkavégzés helye:

• Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje Spiller László vezető IT toborzási tanácsadónk részére a E-mail cím megjelenítése címre vagy hívja a +36 30 291 3089-es telefonszámot.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika