www.cvonline.hu

Oracle PL/SQL Fejlesztő német nyelvtudással

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2015.04.22.
Hirdetés azonosító: 865993

Ügyfelünk döntéstámogató rendszerek bevezetésében, egyedi alkalmazásfejlesztésben, üzleti és informatikai tanácsadásban már több mint 10 éve meghatározó szereplője a piacnak. Jelenleg németországi partnerük számára keresünk Oracle PL/SQL Fejlesztő kollégát.

Feladatok:

- Részvétel nemzetközi fejlesztési projektekben
- Szoros együttműködés a németországi csapattal
- Napi rendszerességgel kapcsolattartás a partnercéggel és a németországi ügyféllel

Elvárások:

- SQL adatbázis lekérdező nyelv ismerete
- Relációs adatbázis objektumok (séma, tábla, nézet, egyedi kulcs, idegen kulcs, stb.) ismerete
- Relációs adatbázis modellezési ismeretek (ER diagram)
- Legalább 3 év Oracle PL/SQL nyelvű fejlesztésekben szerzett tapasztalat
- SQL ill. adatbázis optimalizálási ismeretek
- Szakirányú végzettség
- Legalább közép szintű német nyelvtudás

Előny:
- Adattárház és üzleti intelligencia ismeretek
- OLAP technológia és MDX lekérdezési nyelv ismerete
- Elterjedt szabványok ismerete (pl. XML, XSD, WSDL)
- UML2 modellezési nyelv ismerete
- Unit teszt használatának ismerete
- Agilis módszertanok ismerete (Scrum)

Amit kínálunk:

- Magyar cégnél munkavállalói jogviszony
- Külföldi hosszabb távú munkalehetőség visszatérési lehetőséggel
- Változatos, kihívásokkal teli feladatok
- Igényes szakmai környezet
- Fiatalos, lendületes csapat
- Hosszú távú lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a