www.cvonline.hu

Oracle infrastruktúra üzemeltető

  • A hirdetés 1187 napja lejárt

A KBC Global Services Magyarországi Fióktelepének – a K&H Csoport informatikai szolgáltatójának – Tranzakciós és integrált rendszerek szakterülete felvételre keres

Oracle infrastruktúra üzemeltetőt

Feladatok:

  • A bankcsoport Oracle alapú infrastruktúrájához (ASM, RAC, OID, OIM, WebLogic, OEM) tartozó üzemeltetési- és projektfeladatok elvégzése, projektek szakmai támogatása, az alkalmazás üzemeltető kollégák támogatása.
  • A magas rendelkezésre állású Oracle adatbázis és WebLogic alkalmazásszerver alapú környezetek kialakításában való aktív részvétel.
  • Az e körbe tartozó infrastruktúra elemek hibáinak kezelése.
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése, ezzel kapcsolatos önképzés. Az iparági trendeknek megfelelő stratégiai irányvonalak kialakításában való részvétel.
  • A JEE+Oracle adatbázis alapú fejlesztési projektek különböző teszt- és éles környezeteinek kialakítása, az esetleges külső szállítókkal a belső szabályok betartatása, a belső szabványoknak való megfelelés ellenőrzése.
  • A különböző futó projektek közötti időbeli, illetve szakmai szinergiák felismerése, és kommunikálása az érintettek felé.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • erős analitikus, hibaelemző, és time management képességek
  • alapos Linux ismeret (RedHat előnyben)
  • alapos Oracle adatbázis ismeretek
  • Oracle Entreprise Manager Grid Control ismerete
  • SQL, PL/SQL adminisztrációs szintű ismerete
  • RMAN mentések ismerete
  • adatbázis hangolási tapasztalat
  • 3-5 év közötti szakmai tapasztalat hasonló területen, vagy szakmai gyakorlaton
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • Webes fejlesztési technológiákra való rálátás, azok alapvető ismerete

Előnyt jelent:

  • Oralce alkalmazásszerver (WebLogic) tapasztalat
  • HA környezetek tervezésében és implementálásában szerzett tapasztalat
  • RedHat Cluster tudás
  • RedHat CLVM, LVM, Multipath, bonding tapasztalatok
  • Linux, JEE alkalmazás hangolási tapasztalatok
  • Storage technológiákra való rálátás, alapvető ismeretek
  • esetleges WebSeal alapismeretek
  • JEE fejlesztési ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos szakértői feladatok
  • Nemzetközi csapat
  • Stabil munkakörnyezet
  • Fejlett technológiai háttér

Pozíció/terület

  • Bank/biztosítás
  • Bank
  • IT/Telekommunikáció
  • Rendszergazda
  • Web alkalmazás üzemeltető
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest IX. ker.

Ha felkeltettük érdeklődését, és szeretne csatlakozni a K&H csapatához, várjuk jelentkezését az alábbi linken keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol