www.cvonline.hu

Oracle Fejlesztő

  • A hirdetés 638 napja lejárt

Stabil háttérrel rendelkező szervezet keres budapesti irodájába

munkatársat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Oracle alapú fejlesztések kivitelezése PL/SQL nyelven,
  • a fejlesztői csapat tagjaként segíteni a többi fejlesztő munkáját,
  • alkalmazás-támogatás nyújtása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • PL/SQL, Oracle 10g/11g programozási tapasztalat (tárolt eljárások, packagek, triggerek, nézetek fejlesztése),
  • Oracle Designer és Oracle Forms fejlesztési tapasztalat,
  • minimum 2 év, hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat,
  • szakmai angol szöveg megértése,
  • új technológiák megtanulására való hajlandóság,
  • csapatjátékos személyiség, lojalitás,
  • önálló munkára való képesség és hajlandóság,
  • felhasználókkal való kapcsolattartás képessége,
  • analitikus, problémafeltáró gondolkodásmód, összefüggések gyors felismerése,
  • képesség az elvégzett munka dokumentálására és a sztenderdek szerinti munkavégzésre.

Előny:

  • web-fejlesztésben szerzett tapasztalat (PHP, Javascript, HTML 5, CSS),
  • verziókezelő rendszer használata során szerzett tapasztalat (Git),
  • Codeigniter, jQuery keretrendszerek ismerete,
  • Linux shell script programozási ismeret,
  • web-designeri tapasztalatok,
  • JAVA nyelvű programozási gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség, hosszú távon új kihívásokkal bővelkedő informatikai környezetben,
  • igényes munkakörnyezet, összetartó csapat,
  • megbízható, stabil cégkörnyezet.

Állás, munka területe(i):

  • IT fejlesztés / Programozás

Munkavégzés helye:

  • Budapest I. kerület

A jelentkezéseket június 30-ig várjuk a fizetési igény megjelölését is tartalmazó motivációs levél és önéletrajz kíséretében az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő