www.cvonline.hu

ORACLE fejlesztő

  • A hirdetés 870 napja lejárt

Magyar tulajdonú informatikai rendszerek tervezésével, fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó vállalathoz keresünk

Oracle adattárház projektekhez fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

  • Oracle alapú adattárház háttér folyamatait, az adatok kinyerését, transzformálását és betöltését, ETL (Extract-, Transform- and Load) végző komponensek tervezése, implementálása és tesztelése;
  • Alkalmazott technológiák
    • Oracle Database 12c;
    • Oracle Data Integrator (ODI) 12c;
    • PL/SQL.

Elvárások:

  • Oracle adatbáziskezelő-rendszer alapos ismerete
    • Oracle Database 12c tapasztalat előnyt jelent;
  • Oracle adatbázisok programozása PL/SQL nyelven;
  • Oracle ETL eszköz fejlesztésében szerzett tapasztalatok
    • Oracle Data Integrator 12c előnyt jelent;
  • Általános adattárház ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Dinamikus légkör, kellemes munkakörnyezet
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő