www.cvonline.hu
Oracle DBA (tapasztalt)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.03.11.
Jelentkezési határidő: 2016.03.09.
Hirdetés azonosító: 995628
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi, logisztikai szektorban tevékenykedő vállalat új üzemeltető csapatába keresünk pár éves tapasztalattal rendelkező Oracle DBA kollégát.

Feladatok

  • Nagyvállalati környezetben Oracle adatbázisok napi szintű üzemeltetése (kritikus vállalatirányítási rendszer; új infrastruktúra; folyamatos fejlesztések)

  • Aktív részvétel Oracle adatbázisok tervezésben, implementálásban, migrálásban

  • Mentő rendszerek kialakítása, fejlesztése
  • Elvárások

  • Minimum 1-2 éves erős tapasztalat Oracle adatbázis adminisztrátori feladatokban

  • Talpraesett, határozott hozzáállás

  • Megfelelő kommunikációs készség

  • Előnyök: HP Data Protector ismerete, angol nyelvtudás

  • Amit ajánlunk

  • Bruttó bejelentett alapbér + cafeteria + 1-2 havi fizetésnek megfelelő éves bónuszok

  • Közvetlen, együttműködő, szakmailag kiváló csapat

  • Szakmai képzések, minősítések

  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió