www.cvonline.hu

Oracle Database Administrator

  • A hirdetés 824 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Oracle adatbázisok üzemeltetése Unix/Linux és/vagy Windows platformon
  • Adatbázisok telepítése, karbantartása, adminisztrációja, hangolása
  • Ügyfelek rendszereinek támogatása (összetett, kritikus országos rendszerek - Unix, Linux, Windows, Cisco, Oracle elemekkel)
  • Megelőző karbantartások, rendszerelemzések, tesztelések
  • Üzemeltetői támogatás nyújtása
  • 24 órás, alapvetően telefonos ügyelet (négy- vagy öthetente egy hét)
  • Részvétel fejlesztési projektekben (tervezés, kivitelezés, oktatás, tesztelés)
  • A cég belső informatikai rendszerének üzemeltetése
Elvárások:
  • Társalgási szintű Angol nyelv
  • Oracle adatbázis adminisztrálása során szerzett szakmai tapasztalat
  • Unix/Linux és/vagy Windows operációs rendszerek adminisztrátor szintű ismerete
  • Hálózati architectúra ismeretek
  • Főiskolai vagy egyetemi szakirányú (IT) végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Tűzfalak ismerete, gyakorlat (szabályok kezelése) éles rendszeren
  • Alapszintű programozási ismeretek és gyakorlat (C++, PHP, UNIX/Linux shell, windows command/batch file)
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő