www.cvonline.hu

Oracle Application Developer

Régió: Fejér

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.04.22.

Pozíció leírása / Job description

Our Client is a world leading company who is delivering end-to-end IS/IT and financial services.

We are looking for a new Oracle Applicaton Developer colleague on their behalf.

Feladatok:

-Designing and delivering Oracle ERP applications using the Oracle eBusiness Suite
-Developing technical solutions and components including views, customizations, modifications, reports, forms
-Processing documentation during application development
-Fixing any existing issues
-Unit testing prior to delivery of all modifications

Elvárások:

-Bsc or Msc Degree in Computer Science or relevant experience
-Experience in working with Oracle databases and application development
-Experience with the Oracle eBusiness Suite is an advantage
-Fluency in English is a must

Amit kínálunk:

-Attractive compensation package
-Opportunity for internal career growth
-Professional development at a rapidly growing multinational organisation

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -