www.cvonline.hu

ORACLE adatbázis/migrációs szakértő

  • A hirdetés 921 napja lejárt

A KINCSINFO Nonprofit Kft.

 jelentkezését várja

Jelentkezési feltételek:

  • büntetlen előélet,
  • magyar állampolgárság,
  • legalább 3 év releváns szakmai gyakorlat
  • középszintű angol nyelvtudás
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • fejlett problémamegoldó és együttműködő készség, csapatmunka
  • ORACLE Database 10g-11g-12c ismerete
  • ORACLE SQL Developer ismerete
  • adatbázis programozási ismeretek

Előnyt jelent:

  • releváns szakmai vizsgák/tanfolyamok
  • Java EE fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • egyéb relációs adatbázis ismeretek
  • ORACLE WebLogic ismerete
  • PHP programozási ismeretek
  • felsőfokú szakirányú informatikai vagy műszaki végzettség

Ellátandó munkaköri feladatok:

Fejlesztés alatt álló rendszer adatbázis migrációs feladatainak elvégzése, a JAVA alapú rendszer programozásának támogatása és kapcsolattartás a külső fejlesztővel.

A munkavégzés helye:

Budapest V. Hold utca 7. vagy szükség szerint a Magyar Államkincstár más telephelye.

Az álláshely határozott időre: 2015. december 31-ig időre szól, 2 hónap próbaidő mellett.

A jelentkezéshez szükséges csatolandó dokumentumok:

  • részletes fényképes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata

A pályázatokat fizetés igény megjelölésével az alábbie-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol