www.cvonline.hu

Oracle Adatbázis Adminisztrátor

  • A hirdetés tegnap lejárt

Új kollégát keresünk, aki szeretne képzett és gyakorlott Adatbázis adminisztrátor lenni. Ennek során (többek között) az alábbi feladataid lesznek:

Feladatok:

  • Éles, teszt és fejlesztői Oracle adatbázis rendszerek telepítése, hangolása, üzemeltetése, javító csomagok telepítése
  • Oracle E-Business Suite (vállalatirányítási rendszer), adattárház és Webes alkalmazásokkal kapcsolatos támogatás
  • Kapcsolódó projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Informatikai területen szerzett diploma (legalább Bsc)
  • Jó angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Jó kommunikáció
  • Relációs adatbázisok ismerete
  • Unix vagy Solaris ismeret
  • Jó probléma megoldó készség, technikai szemlélet

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat az alábbi területeken:
  • Oracle RDBMS 12c vagy megelőző verziók
  • Oracle RAC, RMAN
  • Unix/Linux ismeretek
  • Oracle EBS (11i, R12)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fizetésen túli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Új technológiák megismerése és használata
  • Külföldi munkavégzés, utazási lehetőség
  • Kihívásokkal teli munka
  • Karrierlehetőség
Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Adatbázis adminisztrátor, Adatbázis elemző, Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol