www.cvonline.hu
Oracle adatbázis adminisztrátor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.02.18.
Jelentkezési határidő: 2016.02.26.
Hirdetés azonosító: 1014414
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Oracle adatbázis rendszerek üzemeltetése és üzemeltetés támogatása

  • Adatbázisokkal kapcsolatos hibák, rendszerproblémák megfigyelése, elemzése

  • Napi adatbázisok folyamatos, problémamentes működésének biztosítása

  • Adatbázisokkal kapcsolatos hibajegyek kiállítása, kezelése, rendszerproblémák megoldása, kapcsolattartás a gyártóval

  • Rendszermigrációk megtervezése, lebonyolítása

  • A fejlesztők támogatása a rendszerek fizikai tervezésében valamint a megfelelően optimalizált SQL műveletek kialakításában;

  • Ügyeleti beosztásban való részvétel.
  • Elvárások

  • Legalább 5 év releváns szakmai tapasztalat

  • Oracle-es adatbázis adminisztrátori és PL/SQL-es vizsgák

  • (pl.:OCP,OCE)

  • Rendszergazdaként, adatbázis adminisztrátorként szerzett Oracle termék (10g, 11g) tapasztalat

  • SQL nyelv alapos ismerete

  • Angol dokumentáció és Metalink jegyek megértése, értelmezése

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Csapatjátékos attitűd

  • Jó problémamegoldó készség

  • Rugalmasság a munkavégzésben

  • Előnyök

  • Oracle 12c ismeret

  • Oracle Real Application Cluster gyakorlati ismeret

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • Oracle DB Java csomagok menedzselése (pl.: Spatial)

  • ITIL tapasztalat

  • Német nyelvismeret

  • Amit ajánlunk

  • Modern technológiák használata

  • Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

  • Versenyképes jövedelem

  • Igényes munkakörnyezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió