www.cvonline.hu

Optometrista

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2014.11.21.
Hirdetés azonosító: 874465

Tesco állások

A Tesco Nagy-Britannia vezető élelmiszer kiskereskedelmi hálózata. Magyarországon több mint 22 000 munkatársat foglalkoztat, és évente mintegy 1500 új munkahelyet teremt. Az ország egyik legnagyobb munkaadójaként tudjuk, hogy felelősséggel tartozunk dolgozóinkért. Mindent megteszünk azért, hogy a legkülönbözőbb végzettséggel és háttérrel rendelkező kollégáinknak stabil munkahelyet és egyedülálló karrierlehetőséget biztosítsunk. További növekedésünkhöz munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Munkakör megnevezése: Optometrista
Munkavégzés helye: 4031 Debrecen, Kishegyesi út 1-11.
Főbb feladatok: -Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat, előírásokat és munkafolyamatokat.
-Felméri a vásárlók igényeit, bemutatja és ajánlja a számukra megfelelő optikai szolgáltatást, terméket, a kiszolgálásukat szakszerűen, hitelesen és udvariasan végzi.
-Megvizsgálja a páciens szemeit, feltárja az esetleges látószervi betegségeket, sérüléseket, elváltozásokat, szükség esetén receptet állít ki.
-Tájékoztatja a vásárlót a szemüveg, illetve a kontaktlencse megfelelő használatáról, tanáccsal látja el a szem egészségének megőrzésére.
-Szakszerűen, és az előírásoknak megfelelően kezeli a beteg adatokat.
-Hatékonyan kezeli a vásárlói panaszokat.
-Együttműködik a beszállítókkal.
-Munkája során segíti az új munkatársak beilleszkedését, gyakorlati tapasztalatait megosztja.
-Biztosítja, hogy munkaterülete mindenkor a higiéniai, klinikai és professzionális elvárásoknak megfelelő képet nyújtsa.
-Gondoskodik a szakszerű szelektívhulladék-kezelésről és a hatékony energiagazdálkodásról.
Munkakör betöltésének feltételei: -szakirányú felsőfokú végzettség (Optometrista vagy Fényképész és fotótermék kereskedő vagy Látszerész és fotócikk kereskedő),
-a Word, az Excel és az Outlook programok felhasználói szintű ismerete,
-magas szintű termékismeret,
-szemüvegkeretek, kontaktlencsék előállításának ismerete,
-erkölcsi bizonyítvány,
-egészségügyi alkalmasság,
-a 3 műszakos munkarend vállalása,
-vevőközpontú szemlélet,
-készség a csapatmunkára,
-proaktivitás,
-jó elemzői és döntéshozói képesség,
-őszinte, kiegyensúlyozott személyiség,
-angol nyelv társalgási szintű ismerete.
Szükséges végzettség: Főiskola, egyetem
Szerződés típusa: Határozatlan
Előnyt jelent: -hasonló munkakörben szerzett, legalább két éves tapasztalat,
-idegen nyelv (elsősorban angol) középfokú ismerete.