www.cvonline.hu

Optometrista

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2017.05.13.
Hirdetés azonosító: 1098440

Partnerünk rendkívül gyorsan növekvő, széles termék- és szolgáltatási körrel rendelkező multinacionális piaci szereplő.
Jelenleg csapatuk bővítésére több városba keresünk kollégát a következő pozícióba:

Optometrista.

Feladatok:

- Szemvizsgálatok végzése
- Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyfélkezelés
- Eladói tevékenység ellátása esetenként
- Termékek és szolgáltatások ajánlása az ügyfelek részére

Elvárások:

- Szakirányú középfokú vagy felsőfokú végzettség (optometrista vagy szemorvosi végzettség), folyamatban lévő tanulmányok
- Szemvizsgálatban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

- Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Rugalmas, teljes vagy részmunkaidős foglalkoztatás
- Jó munkahelyi légkör
- Hosszútávú, biztos munkahely
- Juttatási csomag megegyezés szerinti (függ a foglalkoztatás és a ledolgozott munkaidő mértékétől)
- fix havi vagy óradíjas bérezés
- szükség esetén albérlet támogatás
- 5000 HUF étkezési jegy/hó

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján