www.cvonline.hu

Optometrista vagy Szemorvos

  • A hirdetés 1034 napja lejárt

A magyar optikai piac vezető szereplője, Európa legnagyobb optikai vállalatcsoportjának magyarországi leányvállalata keres teljes vagy részmunkaidős

munkakörbe munkatársakat.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Kamarai tagsági igazolvány, MESZK igazolvány)
  • Szemvizsgálatban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszútávú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

  • Jászberény – Észak-alföldi régió

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szeretne szemvizsgálói munkakörben elhelyezkedni, kérjük, hogy önéletrajzát küldje el a lenti e-mail címre.

Helyek Jászberény
Heves
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő