www.cvonline.hu

Optometrista vagy Szemorvos

  • A hirdetés 1311 napja lejárt

A Fotex-Ofotért Kft. a magyar optikai piacvezető szereplője, Európa legnagyobb optikai vállalatcsoportjának, a közel 40 országban jelen lévő GrandVision B.V.-nek magyarországi leányvállalata.

Társaságunk újonnan nyíló optikai szaküzletébe keresünk teljes vagy részmunkaidős

munkakörbe munkatársakat.

Amennyiben szívesen dolgozna az Ofotért üzletében a fenti munkakörökben és rendelkezik a szemvizsgálati tevékenység ellátásához szükséges végzettséggel, kérjük, hogy küldje el szakmai önéletrajzát „Szemvizsgálat” hivatkozással a lenti e-mail címre.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (Kamarai tagsági igazolvány, MESZK igazolvány)
  • Szemvizsgálatban szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Jó munkahelyi légkör
  • Hosszútávú, biztos munkahely

Munkavégzés helye:

  • Hatvan – Észak-magyarországi régió

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szeretne szemvizsgálói munkakörben elhelyezkedni, kérjük, hogy önéletrajzát küldje el a lenti e-mail címre vagy jelentkezzen közvetlenül a Link megjelenítése honlapunkon keresztül.

Helyek Nógrád
Hatvan
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő