Optikai mérnök (finommechanika-optika szakirányú végzettséggel)

  • A hirdetés 316 napja lejárt

Optikai mérnök

(finommechanika-optika szakirányú végzettséggel)

Az ARH Informatikai Zrt. intelligens képfeldolgozáson alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket fejlesztő, gyártó és értékesítő részvénytársaság munkatársakat keres „Optikai mérnök” pozíció betöltésére

Feladatok

  • Optikai szimulációk és mérések végzése
  • Optikai rendszerek tervezése
  • Megtervezett alkatrészekből gyártási dokumentáció elkészítése
  • Prototípus építése, tesztelése

Követelmény

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év fejlesztői gyakorlat
  • CAD program felhasználói ismeretek
  • Jártasság ZEMAX, Oslo és/vagy FRED, LASCAD szoftverek használatában
  • Precizitás, minőségi munkára törekvés
  • Kreativitás

Előny

  • Lézertechnológiában való jártasság
  • Solid Edge program ismerete
  • Műszaki angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fejlődést segítő csapat és munkakörülmények

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, pályázatát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő