www.cvonline.hu

Optics Expert

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.07.10.
Jelentkezési határidő: 2015.07.20.
Hirdetés azonosító: 935832
lejárt

Képfeldolgozási szakértő

Képfeldolgozási szakértőt keresünk, saját területén piacvezető elektronikai gyártó partnerünk számára, budapesti munkavégzésre.
Megbízónk vezetést támogató, képfeldolgozó (kamera) rendszerek hardware fejlesztésével foglalkozik. A szélvédő mögé beépülő termék az utat figyeli, és különböző funkcióival sávtartást, sávelhagyás figyelmeztetést, jelzőtábla felismerést, gyalogosvédelmet biztosít.

Feladatok:

- Autóipari képfeldolgozó; (video szenzor) rendszerek fejlesztésében való részvétel
- A különböző beszállítók autóipari képfeldolgozóinak kiértékelése
- Képérzékelők optikai és elektromos tesztelése, teszt riportok készítése
- A termék specifikus képérzékelő specifikációkból beszállítói követelmények előállítása
- Nemzetközi projekt-teamekkel való együttműködés

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség; optomechatronikai végzettség előny
- Elekronikai és/vagy optikai mérési technológiákban szerzett tapasztalat
- Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
- Statisztika és képfeldolgozás alapjainak ismerete,
- Zemax, Oslo vagy Matlab ismerete előny

Képfeldolgozási területen tanulmányokat folytató pályakezdők jelentkezésére is számítunk.

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.