www.cvonline.hu
OPM Specialista német nyelvtudással
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.05.06.
Jelentkezési határidő: 2014.05.22.
Hirdetés azonosító: 614301
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba.

Feladatok

  • Operatív vezetés
  • Az alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Tréningek szervezése
  • Működési steering
  • BG esetek ellenőrzése és frissítése, dokumentációk készítése és ellenőrzése
  • Adminisztrátor/más alkalmazásokkal való kapcsolat megértése
  • Folyamatok optimalizálása érdekében javaslattétel
  • Aktív részese az új munkavállalók beiktatásának és szakmai iránymutatást ad a fiatal munkatársaknak
  • Transition Project Support
  • Megrendelő-specifikus eszközök és alkalmazások problémamegoldásához való hozzájárulás
  • Pénzügyi kontrolling
  • Folyamatos szolgáltatásjavulás
  • Eszkalációk kezelése

Elvárások

  • Egyetemi / Főiskolai végzettség IT területen
  • Felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás
  • SQL
  • architektúra megértése
  • Websphere és Webmethods
  • BMC Remedy basic
  • ITIL foundation v3

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió