www.cvonline.hu
OPM Specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 781433
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - A szerződés fennállása alatt ügyel arra, hogy a szerződés technikai teljesítése az ügyfél szolgáltatási szerződésben   rögzített elvárásainak megfelelően történjen.

 - A szerződés teljesítése és a szükséges erőforrások biztosítása érdekében együttműködik az erőforrás-gazdákkal.

 - Betartatja a határidőket és elvárt szolgáltatási szinteket.

 - Figyelemmel kíséri a projektek költségeinek alakulását és a teljesítmény-függő költségelszámolást, továbbá a költségek belső allokációját.

 - Az ügyféllel és a Szolgáltatás-nyújtási vezetővel együtt megvalósítja az ügyfél IT/TC architektúrájának   továbbfejlesztését. Felméri a változtatások következményeit.

 - Az ügyfél műszaki szakembereivel kommunikál műszaki kérdésekről.

 - Incidensek megelőzése érdekében proaktív módon   vizsgálja a szolgáltatási folyamatokat, azok igénybevételének módját és időzítését.

 - Kezdeményezhet folyamatmódosítást vagy javasolhat konfigurációváltoztatást a nagyobb hatékonyság érdekében.

 - Ismer és alkalmaz egyes projekt-végrehajtási és   szolgáltatás-menedzsment metodológiákat, eszközöket, technikákat és folyamatokat.

 - Tudását munkatársaival megosztja.

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat.

 - Operációs rendszerek üzemeltetésben szerzett   tapasztalat, Windows illetve Unix derivátumok

 - MS Office csomag felhasználói szintű ismerete

 - Középfokú angol nyelvtudás, német nyelv előnyt jelent

 - Határozott, eredményorientált, megbízható személyiség

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80300

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen