www.cvonline.hu
OPM Specialista (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1099960
lejárt
YOUR TASK
  • Egyedi ügyfélszerződések technikai megvalósulásának koordinációja az egyes szolgáltatási láncok, termelőegységek vonatkozásában oly módon, hogy a szerződés teljesítése haladja meg a külső vagy belső ügyfél elvárásait adott költségvetési kereteken belül.
  • Egyablakos kapcsolattartási pont a szolgáltatás-nyújtási vezető és az adott szolgáltatási egység között.
YOUR PROFIL
  • Angol nyelv középszintű (B2) ismerete szóban és írásban, német nyelv ismerete előny.
  • ITIL folyamatok és azok közti kapcsolatok általános ismerete.
  • Több munkaterület koordinálásában és irányításában szerzett tapasztalat előny.
  • Jó tárgyaló-, koordinációs-, és kompromisszumkészség.
  • Általános hálózati ismeretek (alapvető technológiák, szolgáltatási lánc és a különböző területek közötti kapcsolatok átlátása).

Application - IT Services Career Site

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
OPM Specialist (Budapest)

Plant und überwacht den Betrieb von dem gegeben...

Mitarbeit im KBM CoC Small Accounts (Multiple C...
Budapest

OPM Specialist with German and English knowledge (Debrecen)

Management feladatok kezelése, megoldása: Kapcs...
Debrecen