www.cvonline.hu
OPM Specialista (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 702163
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Elemzi az ügyfél munkaterületi szoftverigényeit, megtervezi az ügyfél Windows desktopját, legyen az fat vagy thin-kliens

  • Fejleszti vagy módosítja a T-Systems által szolgáltatás-portfóliót az ügyfél követelményei az üzleti és működési igényeknek megfelelően

  • Erőforrásokat biztosít a projekthez, elkészíti a projekt tervet, állandó kapcsolatban van a résztvevőkkel és konzultál az ügyféllel

  • Felügyeli az erőforrás kiosztást, törekszik az optimális erőforrás-kihasználtságra ás átlátható tervezésre

  • Irányítja, menedzseli a csapat szakmai fejlődését annak érdekében, hogy a rendelkezésre álló szükséges kompetenciákkal megfelelő szolgáltatást nyújtsanak.

  • Betartja és betartatja a standard eszkalációs és riporting szabályokat és rendszerességet

  • A projekt előrehaladását nyomon követi, figyeli a részvevők munkáját, teljesítményét, motiválja a projekt-csoport tagjait, javaslatokat tesz a munkahelyi vezetőnek a projekttagok képzésére, jutalmazására, megosztja az információkat

Elvárások

  • Minimum 2-3 év tapasztalat projekt menedzsmentben szerzett tapasztalat

  • Legalább középszintű német ÉS tárgyalási angol nyelvtudás

  • MSI (SCCOM) technológiák Windows szerver és kliens mélyebb szintű ismerete.

  • Desktop virtualizációs technikák

  • Tapasztalat szoftvare-elosztó rendszerekkel

  • Átfogó IT ismeretek, rendszerszemlélet

  • VB-script ismeret előny

Személyiségbeli követelmények

  • Nagyfokú utazási hajlandóság (min. 50%)
  • Önálló munkavégzési képesség nemzetközi környezetben
  • Csapatszellem, precizitás, ügyfélfókusz

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet az   Infoparkban

Jelentkezés   módja

Kérünk, hogy részletes magyar vagy angol nyelvű   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 78297

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió