www.cvonline.hu
OPM Specialist (Service Desk terület)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 509718
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Az ügyféllel kötött szerződés fennállása alatt   ügyel arra, hogy a szerződés technikai teljesítése az ügyfél szolgáltatási   szerződésben rögzített elvárásainak megfelelően történjen

 - A zökkenőmentes információáramlás biztosítása   technikai kérdésekben a szolgáltatás-nyújtási vezető és a szolgáltatóegységek   erőforrásgazdái között.

 - Operatív optimalizációs stratégiák fejlesztése

 - Minőség management, belső auditok levezetése

 - Figyelemmel kíséri a projektek költségeinek   alakulását és a teljesítmény-függő költségelszámolást, továbbá a költségek   belső allokációját

 - Az iSD (international Service Desk)   projektjeiben való részvétel

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - Service Desk területen szerzett tapasztalat

 - Folyékony német és legalább középfokú angol   nyelvismeret

 - Vezetési tapasztalat előnyt jelent

Személyiségbeli   követelmények

 - Kiváló szervezőképesség

 - Eredményorientált szemléletmód

 - Rugalmasság

 - Jó kommunikációs készség

 - Fiatal és barátságos csapat

Amit kínálunk

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy német nyelvű részletes szakmai   önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honalapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

„állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 75858

PROFIL