www.cvonline.hu
OPM Specialist (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 845087
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • A szolgáltatási láncban résztvevő csoportok munkájának összehangolása, koordinálása
  • Folyamatok kialakítása, betartatása, és optimalizálása KPI-k monitorozása, a szolgáltatási minőség biztosítása
  • Riportolás a megrendelő, és a vezetőség felé
  • Változtatások kezelése, engedélyeztetése, problémamenedzsment támogatása
  • Konfigurációs adatminőség javítása/fenntartása, ügyfélprojektek támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (IT vagy management területen előny)
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • ITIL foundations szintű szakismeret, folyamatok (incident, change, ordering, problem) alapos ismerete (Service Operations modul ismerete, ill. minősítések megléte előny)
  • Minimum 2 év IT szolgáltatásban szerzett tapasztalat (hálózatüzemeltetésben szerzett tapasztalat, CCNA szintű szakismeret előny)
  • Általános számítógépes ismeretek
  • Erős hálózati alapismeretek
  • Magas problémafelismerő és -megoldó készség
  • Rugalmasság és csapatjátékosság, gyors tanulási képesség
  • Határozott kiállás, erős tárgyalókészség
  • Ügyfélorientált szemléletmód, proaktivitás, precíz és önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81554

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen