www.cvonline.hu
OPM Manager (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 967241
lejárt
FELADAT

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

  • Megtervezi, és felelősként felügyeli az adott szolgáltatás üzemeltetését a megadott határidők, teljesítési szintek betartatása mellett.

  • Felelős a technikai/működési koncepció összeállításáért és tárgy-specifikus/funkcionális tartalmáért.

  • Támogatja és tanácsot ad az SDM-nek az üzembe helyezéssel és költségoptimalizálással kapcsolatban.

  • Megtervezi és fejleszti a hatékonyság javító intézkedéseket az SDM-el egyeztetve, és felelősséget vállal azok végrehajtásáért a Delivery-n belül.

  • Mint tanácsadó bevonásra kerülhet a meglévő üzletekre való tekintettel.

  • A szolgáltatási láncot átsegíti a kialakulás fázisából a megvalósítás fázisába és ellenőrzi/menedzseli az OPM-ek által bevont szolgáltatási vonalakat.

  • Felelősséget vállal a szolgáltatási lánc E2E minőségéért.

  • Biztosítja a költségek és szolgáltatások átláthatóságát a szolgáltatási láncon belüli egyes egységek esetében.

  • SPOC-t hoz létre a termeléssel kapcsolatos esetekben a szolgáltatási láncban és az SDM részére.

  • Felelős az adatok teljességéért és minőségéért az eszköz és konfigurációs menedzsment rendszerben egy adott szolgáltatási láncon belül.

  • Felelősséget vállal a kitűzött paraméterek (OLA) teljesítéséért, tekintettel az incidensek, problémák és changek feldolgozására a szolgáltatás meghatározott területén.

  • Ellátja a megállapodottakról való riportálást, például az OLA, SDE, stb. alapján.

  • A megrendelés-specifikus részletek minden egyes esetekben egyénileg megadottak ezeken kívül.

  • Diploma vagy megfelelő tapasztalat

  • Felsőfokú angol nyelvtudás, középfokú német nyelvismeret előnyt jelent

  • Hard skills:

    • technikai ismeret

    • tool ismeret, előny: SM9, TSAM, SOM@SAP

    • pénzügyi orientáció (CAPEX, OPEX), bármilyen pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

    • project menedzsment tapasztalat

    • menedzsment tapasztalat

  • Soft skills:

    • interkulturális kapcsolatok megértése

    • nemzetközi környezetben való munkavégzés területén szerzett tapasztalat

    • nagyon jó kommunikációs képesség

    • nyitott gondolkodású

      PROFIL

      Kategória
      IT / Informatika
      Régió
      Debrecen
      Egyéb hasonló állások Önnek
      Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

      T-HR Kft.

      Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
      Komárom-Esztergom, Tatabánya

      Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

      T-HR Kft.

      Gyártástervező

      Trenkwalder Kft

      Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
      Tolna, Tolna