www.cvonline.hu
OPM Manager (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.03.29.
Hirdetés azonosító: 1077172
lejárt
YOUR TASK

Tervez, ellenőriz és felelősséget vállal a szolgáltatás alkalmazási területének ellátásáért meghatározott időn/minőségen/költségen belül.

  • Részt vesz projektmunkákban, új ügyfelek/szerződések felépítésében, tranzíciók támogatásában elsősorban technikai szakértőként.
  • Megtervezi és fejleszti a hatékonyság javító intézkedéseket az SDM-el egyeztetve, és a T-Systems stratégiát felhasználva felelősséget vállal azok végrehajtásáért a Delivery-n belül.
  • Az SDM számára elsődleges kapcsolódási pontként szolgál, teljes körű tudással rendelkezik az adott szolgáltatási láncról.
  • fennálló üzletet illetőleg bevonható, mint tanácsadó
  • Részt vesz folyamatok kialakításában és javításában, prioritások meghatározásában az SC OPM-mel együttműködve.
  • Teljes felelősséget vállal a szolgáltatási lánc E2E minőségéért
  • A szolgáltatási lánc különböző egységeinek átlátható szolgáltatást és gazdasági elszámolást biztosít.
  • SPOC-ot biztosít a szolgáltatási lánccal kapcsolatban SDM-nek.
  • Felelős az adott szolgáltatási lánc tekintetében a beszámolási rendszer adatainak minőségéért, megbízhatóságáért és teljességéért.
  • Biztosítja az OLA teljesítését különösen az incidens, probléma és change folyamatokra vonatkozóan.
YOUR PROFIL

Diploma vagy megfelelő tapasztalat

  • SM9,TSAM,SOM@SAP CAPEX, OPEX ismerete
  • Pénzügyi tapasztalat
  • Project management tapasztalat
  • Német felsőfokú nyelvtudás
  • Előny: Angol középfokú nyelvtudás
  • Interkulturális együttműködés
  • Nemzetközi munkatapasztalat
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Nyitottság
  • Célorientáltság
  • Magas stressz tűrő képesség
  • Vezetői készség

Application - IT Services Career Site

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen
Egyéb hasonló állások Önnek
OPM Specialist (Budapest)

Plant und überwacht den Betrieb von dem gegeben...

Mitarbeit im KBM CoC Small Accounts (Multiple C...
Budapest

OPM Specialist with German and English knowledge (Debrecen)

Management feladatok kezelése, megoldása: Kapcs...
Debrecen