www.cvonline.hu

OpEx (Lean) szakember

  • A hirdetés 603 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephelye

 Gyógyszergyártó Igazgatósága

OpEx (LEAN) szakember

munkatársat keres

Feladatok:

  • Az Operational Excellence Program  működtetése, a LEAN gondolkodásmód és metodológia meghonosításával és a folyamatok fejlesztésével;
  • Működési hatékonyság érdekében történő fejlesztési lehetőségek feltárása, munkacsoportok irányítása és menedzselése, eredmények monitorozása;
  • Fejlesztési folyamatok vezetése az egységek közötti projektek tekintetében, szervezeti egységek támogatása a változások bevezetésében;
  • OPEX keretein belül meghatározott képzések tartása. (Lean alapok, OEE, SMED, OPE, 5s, Teljesítmény menedzsment);
  • Bevezetett fejlesztések monitorozása, megelőző, helyesbítő akciók meghatározása, koordinálása a munkacsoportokkal;
  • Probléma megoldási események vezetése, koordinálása;
  • Transzformáció befejezése után szakmai támogatója a releváns szervezeti egységeknek;
  • Tudásmegosztás/ kommunikáció más Teva telephelyekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, műszaki vagy természettudományi végzettség
  • Folyamatfejlesztési projektek vezetésében szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • Projekt és változás menedzsment kezelése, támogatói, oktatói beállítottság
  • Pozitív beállítottság, kiváló kommunikációs és meggyőző készség
  • Nyitottság a változásra, tanulásra

Előnyt jelent:

  • LEAN tapasztalat
  • Ipari, vegyipari, gyógyszeripari jártasság

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol